
Toni Cetinski nezaboravnim koncertom obeležio drugi festivalski dan
Drugi festivalski dan obeležila su dva spektakularna koncerta. Toni Cetinski oduševio je mnogobrojnu publiku na trgu ispred Doma kulture, gde je pored vrsnih glasovnih mogućnosti pokazao da je pravi showman. Publika je uživala u mnogim hitovima ovog „Morskog vuka“,a u obraćanju prisutnima poslao je i snažnu poruku da je u životu bitna samo ljubav.



Na drugom kraju grada, na bini okruglo pa na ćoše, ređali su se vanvremenski hitovi grupe ABBA u izvođenju popularnog ABBA REAL tribute benda. Prepun trg ispred bine oduševili su ne samo muzičkim izvođenjem, već scenskm nastupom, koreografijom i kostimima.


Drugog festivalskog dana nastupile su i grupe „Moja zemlja“ Duo Ristić-Aleksić i Belgrade Dixieland Orchestra, koji su napravili pravu jazz žurku na Platou ispred Spomenika Revolucije.


Za najmlađe je bila priređena prava svetlosna zabava uz UV dens iz Beograda. Dečiji žamor orio se u gradskom parku, gde su se deca veselo igrala sa robotima i vilama.


